• Wracamy do szkoły!

• odbędzie się 1 września 2022r ( czwartek)

Rano autobus szkolny - zgodnie z rozkładem jazdy ( do pobrania >>> link)

o godz. 8.00 - uroczysty apel ( obowiązuje strój galowy)

godz. 8.30-11.00 - spotkania i zajęcia z wychowawcami

o godz. 11.00 - powrót autobusem szkolnym

• Wakacje 2022

• W czasie wakacji w szkole odbywały się zajęcia świetlicowe, których celem była integracja i wspólna dobra zabawa. Podczas spotkań uczestnicy min. wykonywali prace plastyczno – techniczne, tworzyli konstrukcje z różnego rodzaju klocków, nie brakowało zabaw na świeżym powietrzu, spacerów i wspólnych posiłków. W ramach zajęć miał miejsce wyjazd do świetlicy w Jaźwinach, gdzie panie z GCKiS w Trzebnicy przeprowadziły warsztaty – „Wakacje z dinozaurami”. Odbył się piknik na kreatywnym placu zabaw przy Starym Młynie oraz wycieczka do Zespołu Pałacowo- Parkowego w Żmigrodzie i do Ośrodka rehabilitacji zwierząt w Złotówku. Czas wspólnie spędzany mijał bardzo szybko, a wyjazdy i wycieczki dostarczały wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy na fotorelację do galerii zdjęć

• Ankieta oceniająca działania związane z promocją "Programu dla szkół" 2021/2022

• Szanowni Państwo,

Na stronie „Programu dla szkół” została zamieszczona ankieta oceniająca działania związane z promocją "Programu dla szkół" w roku szkolnym 2021/2022   https://www.programdlaszkol.org/program/ankieta

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zwrócił się do nas z prośbą o rozpropagowanie informacji na temat powyższej ankiety wśród rodziców, nauczycieli i uczniów.

Zależy im na jak największym odzewie. Ankieta ma anonimowy charakter. Zgromadzone informacje będą dla nas niezwykle przydatne podczas planowania kolejnych działań promocyjnych.