• 32 Finał WOŚP w Kuźniczysku - podsumowanie

• Kolejny Finał WOŚP już za nami, więc pora na podzielić się wrażeniami. Po  godzinie 20-tej   28 stycznia komisja Sztabu #1212 utworzonego przy Szkole Podstawowej w Kuźniczysku zakończyła przeliczanie pieniędzy zebranych podczas 32 Finału. Kwota, która się pojawiła po podsumowaniu wszystkich wpłat była oszałamiająca:

42 832. 46 zł – to nasz rekord!

Dziękuję 33 wolontariuszom, którzy dzielnie kwestowali już od samego rana. Podziękowania należą się sponsorom i ofiarodawcom, bo dzięki nim mogliśmy zorganizować loterię fantową, która sprawiła wiele radości naszym uczniom, a jednocześnie mocno zasiliła konto Sztabu. Nie byłoby Wielkiego Grania, bez domowych wypieków rodziców naszych uczniów i osób zaprzyjaźnionych ze szkołą (m.in. pań z KGW w Skoroszowie). Kwota uzyskana ze sprzedaży pysznego domowego ciasta również miała wpływ na efekt końcowy naszej zbiórki.

Pięknie dziękuję wszystkim zaangażowanym w pracę w Sztabie #1212 na rzecz 32 Finału WOŚP, życzę dużo zdrowia i niech dobre anioły czuwają nad Wami!

Szef Sztabu – Bożena Pieniądz

• IV Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy

• W czasie ferii zimowych w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie. Pod patronatem Burmistrza gminy Trzebnica Marka Długozimy odbył się IV Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy, w którym wzięły udział dzieci ze świetlic środowiskowych z Kuźniczyska, Jaźwin oraz Masłowa. Osiemnastu uczestników rywalizowało  na dystansie 8 rund. Od pierwszej rundy widać było ogromne zaangażowanie dzieci. Każdy z nich koncentrował się nad kolejnym ruchem i analizował wydarzenia na planszy. Z ogromnym uznaniem obserwowaliśmy, jak młodzi ludzie potrafią wykazać się cierpliwością, wytrwałością i determinacją.

Klasyfikacja końcowa:

miejsce I – Michał Domagała

miejsce II – Nikola Adamczyk

miejsce III – Dacjan Dębicki

miejsce IV – Karolina Pieniądz

miejsce V – Szymon Bujny

• Znów gramy razem z Orkiestrą!

• 32. Finał WOŚP
            odbędzie się 28 stycznia 2024 roku.
            Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!"

Cel 32. Finału WOŚP to:
            Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

• Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

• 12.01.2024 w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców klas IV-VI oraz VII-VIII. Naszą szkołę w klasach IV-VI, w kategorii dziewcząt reprezentowały: Maria Adamczyk, Zofia Sajdok, Lena Mroczkowska, w kategorii chłopców: Szymon Bujny, Mykyta Hedzeniuk, Marcin Żołądek, klasy starsze w kategorii dziewcząt reprezentowały: Maria Stachowska, Amelia Jasińska, Wiktoria Bujna w kategorii chłopców: Michał Majewski, Miłosz Iwanicki, Oskar Wiechowski. Rywalizacja sportowa stała na bardzo wysokim poziomie. Pojedynki obfitowały w wiele pięknych zagrań oraz emocjonujących akcji. Po bardzo zaciętych meczach nasi reprezentanci, w klasach IV-VI zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, zajęli miejsce II natomiast w kategorii klas VII-VIII miejsce I które dają im możliwość startu w Mistrzostwach Powiatu Trzebnickiego. Gratulujemy naszym reprezentantom wspaniałych wyników i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu rozgrywek. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

• Podziękowanie za udział w akcji SUKULU 2023

• Fundacja DOBRA FARMA serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym za udział w Akcji SUKULU, w ramach której buduje szkołę w afrykańskiej wiosce Libambami.

Na konto fundacji wpłynęła kwota 527,00 PLN, z którego środki przeznaczone zostaną w 100% na zakup materiałów budowlanych potrzebnych do budowy szkoły.