• Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

•

Elektroniczna Skrzynka Podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.
          W celu dostarczenia do Szkoły Podstawowej im. Jadwigi Śląskiej w Kuźniczysku dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal.

Na adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP mogą przesyłac korespondencję, korzystając ze wzoru " Pismo ogólne" udostepnianego przez usługe powszechną o nazwie " Pismo ogólne do podmiotu publicznego", która jest dostepna dla zalogowanego użytkownika portalu.

Adres naszej skrzynki podawczej: /SPKUZNICZYSKO/SkrytkaESP

Ścieżka dostępu: Strona główna ePUAP > Sprawy ogólne > Pisma do urzędu > Pismo ogólne do podmiotu publicznego” > Załatw sprawę -> w polu „Wybierz urząd lub instytucję, do której składasz pismo” wpisać – „Szkoła Podstawowa w Kuźniczysku” i wybrać z rozwijanej listy „SZKOŁA PODSTAWOWA W KUŹNICZYSKU" -> wypełnić, podpisać i wysłać znajdujący się na tej stronie formularz.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Szkoły Podstawowej w Kuźniczysku zawiera jeden formularz elektroniczny. Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji placówki. Do formularza można dodawać załączniki. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego wraz z załącznikiem wynosi 5 MB, w tym załącznik maksymalnie 3,5 MB. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Osoby wnoszące pismo powinny podać swoje imię, nazwisko i adres oraz podpisać się darmowym profilem zaufanym ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

>>Informacje dotyczące Profilu Zaufanego