• Wycieczka do Kuraszkowa

• W piątek 16 czerwca dzieci z klasy 0 i klasy 2 wyjechały na wycieczkę. W samym sercu Wzgórz Trzebnickich znajduje się wyjątkowe miejsce – Farma i Papugarnia w Kuraszkowie. Na wolnym wybiegu dzieciaki mogły karmić króliczki i kozy. Miały też nietypową okazję spotkania, obserwowania i karmienia egzotycznych ptaków, które są bardzo przyjaźnie nastawione do odwiedzających. Po niezwykłych przeżyciach wynikających ze spotkania z mieszkańcami Farmy, mali turyści mogli pobawić się na tamtejszym placu zabaw. Wiadomo, że zabawy na świeżym powietrzu wzmagają apetyt i właśnie można to było zauważyć, kiedy nasi podopieczni zajadali przypieczoną na grillu pyszną kiełbaskę. Pogoda sprzyjała, więc w drodze powrotnej wstąpiliśmy do cukierni na lody. Nasza wycieczka zakończyła się zabawami na placu zabaw w Parku Solidarności w Trzebnicy.

Wychowawcy klas: Lidia Kędziora i Bożena Pieniądz