• Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Godz. 9:00 - Spotkanie z wychowawcami klas 0-VIII

Około godz: 10:10 - Odjazd autobusu

Obowiązuje strój galowy.

Rano autobus szkolny - zgodnie z rozkładem jazdy

Rozklad_autobusow.pdf

Uwaga: Wszystkie niezbędne informacje dotyczące klasy 0 zostaną przekazane Rodzicom przez wychowawcę w dniu Rozpoczęcia Roku Szkolnego.

• Zapraszamy 1 września 2023r

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

W imieniu Pana Marka Długozimy - Burmistrza Gminy Trzebnica serdecznie zapraszamy na Uroczyste Otwarcie Nowej Hali Sportowej

• Nowy rok szkolny

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Uroczysta inauguracja odbędzie sie 4 września. Wierzymy, że kolejny rok szkolny będzie dla wszystkich pełen pięknych przeżyć i wielkich sukcesów.
            Na pewno do takich należy otwarcie nowej hali sportowej. Pragniemy Państwa poinformować, że będzie ono miało miejsce

1 września 2023r

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją na stronie Pana Marka Długozimy Burmistrza Gminy Trzebnica >>>>

Dokładne informacje będą podawane na bieżąco. Prosimy zatem o śledzenie aktualności na stronie szkoły i do zobaczenia 1 września!