• Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Dnia 4 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie klas IV-VIII pod opieką pana Emila Nitkiewicza oraz pani Magdaleny Bugaj, przygotowali część artystyczną o patriotycznej wymowie. Apel rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Zaprezentowano także historię konstytucji. Było to również okazją do przypomnienia uczniom ważnych faktów z historii Polski. Nie zabrakło odświętnych strojów i wyeksponowania symboli narodowych. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz występu tanecznego uczennic klas VII i VIII.

Występ zuchów

Taniec z flagami

• Smacznie, zdrowo, kolorowo kl. IV-VIII

• Pod koniec kwietnia w naszej szkole zrobiło się smacznie, zdrowo i kolorowo również w klasach starszych. Uczniowie spożywali zdrowe śniadania oraz zachęcali innych do jedzenia warzyw i owoców.  Omówione zostały zasady zdrowego odźywiania oraz ogłoszono konkurs plastyczny polegający na wykonaniu piramidy żywieniowej.

Dziękuję uczniom i rodzicom za wielkie zaangażowanie w przygotowanie zdrowego posiłku.

Opiekun PCK kl. IV-VIII  Magdalena Jucha-Bobela

• Smacznie, zdrowo, kolorowo - kl. I-III

• Pod koniec kwietnia w naszej szkole zrobiło się smacznie, zdrowo i kolorowo, a w szczególności w edukacji wczesnoszkolnej. Najmłodsi uczniowie wspólnie z wychowawcami oraz opiekunką PCK omawiali temat zdrowego odżywiania. Uczniowie spożywali zdrowe śniadania oraz zachęcali innych do jedzenia warzyw i owoców.

Za pomoc i zaangażowanie wychowawcom oraz rodzicom podziękowania składa

opiekun PCK klas I-III Magdalena Bugaj