• Witamy na stronie naszej szkoły
    • 1 września 2023 otwarcie Hali Sportowej
          • "Mały Książę" - spektakl

„Mały Książę” Antoine’a de Saint-Exupery’ego to opowieść o wędrówce każdego z nas do dojrzałości umysłu i uczuć. Porusza serca czytelników na całym świecie od ponad 80 lat. Każdy czyta ją na swój sposób i za każdym razem odkrywa coś innego, nowego, coś bardzo istotnego dla zrozumienia, jak ważne są w życiu człowieka takie wartości jak miłość i przyjaźń. Pewnie dlatego ciągle powstają nowe adaptacje tej niezwykłej książki.

• Walentynki -14.02.2024 r.

14.02.2024 r. obchodziliśmy „Walentynki”, czyli dobrze wszystkim znane święto miłości. W naszej szkole dzień ten upłynął przede wszystkim w duchu dobrej zabawy, przyjaźni oraz wzajemnej życzliwości. Wszędzie dookoła królował kolor czerwony.

Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły się już znacznie wcześniej. W pierwszej kolejności zostały udekorowane sale lekcyjne, w których pojawiły się między innymi: magiczne drzewka miłości, serduszkowe łańcuchy i wiele innych dekoracji. Następnie została zorganizowana poczta walentynkowa. Każdy mógł wysłać pocztówkę z życzeniami do kolegi, koleżanki a nawet do nauczyciela życząc np. miłego dnia.

• Taekwondo – energia i dyscyplina.

Energiczne kopnięcia i kulturalny duch walki – tak w skrócie można opisać zajęcia pokazowe z taekwondo, które odbyły się w naszej szkole, angażując uczniów w różnym wieku.

Zorganizowane w celu przybliżenia młodym ludziom tej dynamicznej dyscypliny sportowej, pokazy stały się okazją do odkrycia nowych talentów i zaszczepienia pasji do aktywności fizycznej.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 0

Choć na dworze pogoda kapryśna, to w sercach dzieci z grupy przedszkolnej dużo ciepła i miłości. Powodem takiej atmosfery była uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dnia 09.02.2024 do naszej szkoły przybyli babcie i dziadkowie naszych najmłodszych uczniów. Grupa zaprezentowała swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne i ruchowe. Były wierszyki, piosenki oraz tańce. Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dumni dziadkowie z radością, ale i wzruszeniem podziwiali występy swoich ukochanych wnuków. Pełne zadowolenia i uśmiechu twarze gości pokazały, jak ważne dla wszystkich są takie spotkania i wspólnie spędzony czas.

• Partnerzy, Programy, Projekty

• e-dziennik