• Witamy na stronie naszej szkoły
    • 1 września 2023 otwarcie Hali Sportowej
          • Program Stypendialny Horyzonty - klasa 8

Fundacja EFC rozpoczęła rekrutację do Programu Stypendialnego Horyzonty dla uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć naukę wybranych liceach i technikach w dużych miastach.

PONIŻEJ INFORMACJA OD FUNDACJI:

Stypendium przyznawane jest na cały okres nauki w szkole średniej.

● Pokrywamy pełne koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia i biletów komunikacji miejskiej oraz częściowo szkolnych wycieczek.

• Dentobus w roku szkolnym 2023/2024

UWAGA! Zmiana terminu:

Profilaktyka stomatologiczna odbędzie się:

01.03.2024 (piątek) godzina 11.00 - 14.00

Druki oświadczeń Rodzica można pobrać ze strony internetowej szkoły bądź z sekretariatu aż do dnia przyjazdu Dentobusa, do czego gorąco zachęcamy.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, gorąco zachęcamy Państwa do wyrażenia zgody na wzięcie udziału przez Państwa dzieci w programie BEZPŁATNEJ profilaktyki stomatologicznej. Aby rozwiać Państwa wątpliwości, odpowiadamy na najczęstsze pytania:

• Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego

W dniu 22.02.2024 r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Każda klasa zaprojektowała i wykonała plakat promujący to święto oraz wyrażający uczucia patriotyczne. Przeprowadziliśmy też Konkurs Kaligraficzny. Klasy 0 i 1 ozdabiały swoje inicjały, klasy 2 i 3 miały za zadanie przepisać pięknie wiersz Władysława Bełzy Katechizm polskiego dziecka, najstarsi uczniowie – tekst Mazurka Dąbrowskiego Józefa Wybickiego oraz Inwokację Adama Mickiewicza. Nasi koledzy i koleżanki innych narodowości niż polska mogli zapisać tekst w swoim języku ojczystym. Żeby podkreślić uroczysty charakter obchodów niektórzy ubrali się odświętnie a nasi harcerze przyszli w mundurach.

• Siatkarska bitwa w Żmigrodzie

SREBRO DLA NASZYCH

21.02. hala sportowa w Żmigrodzie przekształciła się w arenę zaciętych pojedynków Mistrzostw Powiatu Trzebnickiego w siatkówce chłopców klas VII-VIII. Drużyny z czterech szkół walczyły o miano najlepszej, w powiecie trzebnickim.

Od samego początku turnieju dało się odczuć elektryzującą atmosferę rywalizacji. Mimo młodego wieku zawodników, poziom techniczny i taktyczny meczów był imponujący. Wyrównane sety, spektakularne obrony i potężne ataki – każdy mecz był prawdziwym widowiskiem sportowym.

• Partnerzy, Programy, Projekty

• e-dziennik