• Szanowni Państwo.

Informujemy, że opiekę profilaktyczną w Szkole Podstawowej w Kuźniczysku nad uczniami od 5 r.ż. sprawuje PROMEDICA S.C. Cz. Szydełko, S. Masztalerz.

Realizując umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia udzielamy profilaktycznych świadczeń zdrowotnych uczniom i prowadzimy wymaganą dokumentację medyczną, w tym celu przetwarzamy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer pesel, dane dotyczące stanu zdrowia i dane kontaktowe rodziców.

W gabinecie pielęgniarki szkolnej znajdą państwo aktualne informację o terminach i zakresie udzielania świadczeń profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami.

Przysługuje państwu prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec w/w opieki profilaktycznej w formie pisemnej złożonej u świadczeniodawcy.

PROMEDICA S.C.

Cz. Szydełko, S. Masztalerz