• KONKURSY 2019/2020

Największe osiągnięcia w konkursach

1) Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak.

Julian Majchrzak uczeń klasy 7 uzyskał tytuł LAUREATA DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO zDOLNY Ślązak.

We wrześniu 2019 r. Julian wygrał elimacje szkolne. Następnie reprezentował szkołę w etapie powiatowym. Po uzyskaniu wymaganej ilośći punktów zakwalifikował się do pisemnej części konkursu na szczeblu wojewódzkim. Po ponownym osiągnięciu wymaganej ilości punktów reprezentował szkołę w ostatniej już części prestiżowego konkursu, którym była część ustna. Julian doskonale poradził sobie również i w tej części. Po podsumowaniu punktów uzyskał zaszczytny tytuł LAUREATA.

2Dolnośląski Konkurs z geografii zDolny Ślązak.

Tymon Inglot, Paweł Kuca, Nikola Kręgulewska reprezentowali szkołę w etapie powiatowym.

3) Dolnośląski Konkurs z języka polskiego zDolny Ślązak.

Tymon Inglot reprezentował szkołę w etapie powiatowym.

4) VII edycjaWojewódzkiego Konkursu Literackiego „W kręgu fantasy” .

Wyróżnienie otrzymał uczeń kl.7. Tymon Inglot . Recenzja Tymona pracy pt. „Pozytywka”: W opowiadaniu na szczególną uwagę zasługuje dynamiczna fabuła oraz twórcze nawiązanie do świata przedstawionego powieści Lewis’a. Z wdziękiem ukazano charakterystyczną dla kultury brytyjskiej tradycję picia herbaty.

5) VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.

Nikola Kręgulewska zajęla V miejsce.

6) I Powiatowy Konkurs plastyczny „Święty na butelce”.

Antoni Bochen, Tymoteusz Gryniuk, Michał Skierewski otrzymali wyróżnienia.